Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Username: Password: Beni hatırla
Kadınların cinsel hastalıklarından biri olarak kabul edilen vajinismus, vajinusmus, cinsel isteksizlik, ağrılı cinsel ilişki veya ilk gece korkusu olarak adlandırılan problemle ilgili tüm sorularınıza Uzman Op. Dr. Saygın Micozkadıoğlu tarafından cevap bulabilirsiniz...
  • Sayfa:
  • 1

BAŞLIK: Vajinismus Tedavisi Adana

Vajinismus Tedavisi Adana #85

• Eda
  • Eda's Avatar
merhaba hocam ben 1 senelik evli vajinismusum eşimin parmağını alabiliyorum ama iş penise gelince başarısız oluyorum. Adanadan geleceğiz ben sorunumu sizinle çözmek istiyorum ve size güveniyorum bize yardımcı olur sorumu cevaplarsanız bizi çok mutlu edersiniz...
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Vajinismus Tedavisi Adana #89

iyi günler vajinismus tedavi merkezimiz istanbul'da vajinismus probleminizi kısa süreler içinde 3-4 kez gelerek yeneceksiniz ve tabiki hakkınızda hayırlı ise diğer kadınlar gibi anne olacaksınız sizin gibi bir çok vajinismuslu bayan vajinismus tedavi merkezimiz istanbula başvurup tedavi olup gebe kalıp takiplerini ve doğumlarını yaptırmayı ALLAH nasip etti dolayıyla ALLAH sizi farklı yaratmadı ve doğaya karşı gelme lüksünüzde yok biz vajinismus tedavi merkezimizde kişiye yönelik tedavi uygulamaktayız ve siz isterseniz de 3-4 kez gelerek vajinismusunuzu çözüyorsunuz vajinismus danışma hattımızdan daha ayrıntılı bilgilendirmeyi doktor saygın micozkadığlundan 0532 361 31 32 den alabilirsiniz teşekkürler
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
  • Sayfa:
  • 1