Değerli Saygın Bey,
Teşekkür etmek için birkaç satır yazı yazıp duygularımı paylaşmak istedim. Eşim yaklaşık 3.5 yıldır vajinismus problemiyle baş etmeye uğraşıyordu. Sizinle ilk tanıştığımız anda sorunun üstesinden gelebileceğine inandı. Sonuç mükemmeldi. Yaklaşık 10 günlük bir süreç sonunda en büyük sıkıntısından kurtuldu.

Gerçekten çok teşekkür ederiz. Bugün artık yaşama bambaşka bir gözle bakabiliyoruz.çok daha mutlu ve huzurluyuz. Bu mutluluğun hiçbir maddi ölçüsü olamaz. Eşim bir avukat olarak bundan sonra çok daha stressiz ve başarılı bir iş hayatı geçirecektir. Eşimi daha ince hiç bu kadar huzurlu ve mutlu girmemiştim.çok teşekkürler. Saygılarımla.

 

26.12.2010 Avukat Metin


Merhaba,

Bizde 1.5 yıllık evliyiz ve eşimin vajinismus durumundan dolayı bir ilişki durumumuz olamamıştı o zamandan beri. Saygın Beye gelene kadar bu problemimiz devam etti. Eşimin incelikle inanması gerekiyordu, ona olan sevgim çok büyük olduğu için, bunca süre konuyu daha da büyütmemeye çalıştım. Ama şimdi her şey değişti. Herşey çok ama çok güzel:) 4. Gelişimizde artık sorun kalmamıştı.Bugün hediyemiz ile birlikte, teşekkür görüşmesine geldik.çok ama çok mutluyuz. Sizlere, yani benim gibi eşi böyle bir problemli beylere, tavsiyem, sabırlı olmaları, eşlerine desteği eksik etmemeleri, iletişimi kesmemeleri, Saygın Bey'e tekrar çok teşekkürler.

GÖKHAN