Vajinismus hastalığını taşıyan kadın istemesine rağmen cinsel ilişkiye girememe durumunun sadece kendisinde olduğunu düşünebilir. Diğer kadınlardan kendisini farklı hissedebilir oysa ki, vajinismus problemini çözdükten sonra genelde derler ki, "sonunda bende Diğer kadınlardan hiçbir farkım olmadığını anladım"

Vajinismus Tedavisi Kocaeli - Derya Öğretmen 

Vajinismus problemini yendikten sonra ilk tepkileri şaşkınlık, ilişkiye girdiklerine inanamamaktadırlar. Vajinismus için bu muymuş?, Beynimi kurcalayan şey buk kadar basit miymiş? demektedirler. 

vajinismus öğretmen


Benim de sıram geldi ve bu maili söze yazabilmenin heyecanını yaşıyorum. Sizinle tanıştıktan sonra hep bu anı beklemiştim. Allah sizden razı olsun. Sonunda bende Diğer kadınlardan hiç bir farkım olmadığımı anladım. Bildiğiniz üzere söze ilk geldiğimiz gün çok kararlıydım ve o gün ben tabi ki başarabilirim demiştim. Sonrasında zaman zaman karamsarlığa düştüğüm olmuştu. Ama sizin desteğiniz ve sonsuz sabrınız ile bilinçaltıma teslim olmamı engellediniz. ve bu akşam ben başardım , biz başardık hala inanamıyorum. Gerçi ben ilk seansta da kendime inanamamıştım. Sizin sayenizde kararlılığım arttı ve işte mutlu son. Allah sizden binlerce kez razı olsun. İnanın uzak olmasam hemen yarın gelip ellerinizden öpmek isterdim. İnşallah yolum düşerse en kısa sürede sizlere teşekkür etmek için ziyaretinize gelmek isterim. İlk mutlu haberimi söze bu akşam veriyorum. İnşallah bebeğimiz olacağı haberini de en kısa sürede sizlere veririm.

Bu arada siz bana bebeğinizin adını düşünmeye başlayın demiştiniz. Belki gerçek gelmeyecek söze ama ben genç kızlığımdan beri oğlum olursa adını KAYRA koymak istemiştim. Yüce Rabbimin izniyle sizlerin desteğiyle bizim için mucöze bu akşam gerçekleşti.
Bu bir hastalık değil bilinçaltımızın bir oyunu. Sizi ziyaret etmek isteyen tüm arkadaşlara tavsiyem hiç bir şeyi geciktirmesinler.

Vajinismus Tedavisi Bursa - Neval / Bankacı

vajinismus tedavisi


Vajinismus Tedavisi Danimarka - Sibel

Vajinismuslu kadınlar, vajinismus problemini yendikten sonra bile en başta ilişkiye girdiklerine inanamaktadırlar ve bu muymuş? Demektedirler.

vajinismus danimarka


 Vajinismus Tedavisi Fransa - Ebe Hemşire Hatice hanımın vajinismus tedavisi ile ilgili düşünceleri

Bu tablo bile, siz vajinismus problemi çeken hastaların bile normal ve doğal olan bir olayı, cinsel ilişkiye girme olayını nasıl büyüttüğünüzü, kafanızda nasıl yanlış bir şekilde kurduğunuzu göstermekte ve bu kadar kolay olan bu konuyu kafanızda nasıl yanlış yorumladığınızı girebilirsiniz.

Vajinismuslu kadın cinsel ilişkiye girememe durumundan dolayı kendini suçlar ve utanır, oysa ki siz bu konuyla ilgili konunun içinde olanlarla da çalışıyor olabilirsiniz ve vajinismusla karşı karşıya kalmış olabilirsiniz.

vajinismus tedavisi fransa

vajinismus tedavisi fransa


Vajinismus Tedavisi İstanbul - Doktor İlknur hanımın vajinismus ve vajinismus tedavisi ile ilgili düşünceleri 

Her kesimden vajinismus problemini yaşayan kadınlar olmaktadır. Bunlar kadın doğum anatomisini bilen, fizyolojik yapıyı bilen doktorlar bile olabilir. İlk başta vajinismusu önemsemeseler bile zamanla en önemli sorunları haline gelir. Oysa uygun bir tedavi ile kısa süreler içinde, yıllarca taşınmış olan vajinismustan kurtulunabilir.   

vajinismus doktoru


Vajinismus Tedavisi İstanbul - Psikolog Arzu - Vajinismus ve vajinismus tedavisi hakkındaki düşünceleri

Vajinismus problemini yaşarken kadınlar kendilerini farklı hisseder. vajinismus yüzünden normal kadınların dışında görür. Evliliklerindeki keyfi azaltır. Uygun bir vajinismus tedavisi ile kısa süreler içersinde diğer kadınlardan farklı olmadıklarını anlayabilirler.

vajinismus tedavisi psikolog


 

Vajinismus Tedavisi Tekirdağ - Gül hanımın vajinismus ile ilgili düşünceleri

  • Diğer kadınlardan farklı değilim! 

vajinismus

Vajinismus hastalığını yaşayan kadın vajinismus probleminin kendisinde oluşturduğu özgüven kaybıyla vajinismus tedavisi olurken veya olma aşamasında bile kendisinin başarılı olamayacağı düşüncesine kapılabilir oysa bu düşünce tarzı kişinin gereksiz bir duygu durumudur. Bu yüzden de bu düşünce yapısı içersinde iseniz vajinismus tedavisi olurken bu duygu durumu içinde olup vajinismusu çözdükten sonra da bu düşüncenin anlamsızlığını görürler ve söze ve vajinismus tedavisi alırken şöyle öğüt verebilirler

Bu süreci tıpkı sizin gibi birebir yaşamış hastalarımız "kesin ben vajinismusu çözemem, kesin benim vajinismus tedavim uzun sürer" ama öyle olmaz ve vajinismusu çözdükten sonra söze en önemli tecrübelerini aktarırlar " kesinlikle bilinçaltınızın sizi bu olumsuz düşüncelerle etkilemesine izin vermeyince Ve vajinismustan kurtulduklarında da daha mutlu bir insan olurlar, sosyal ve ev/iş hayatlarında

 

vajinismus nedir

vajinismus tedavisi balıkesir

Vajinismusu yaşarken eşiniz anlayışlı olmayabilir, söze kızmış olabilir hata siz vajinismus nedeniyle neden evlendim ki ? bile diyebilirsiniz. Anne babamla daha mutluydum diyebilirsiniz ama söze uygun bir vajinismus tedavisi işe evliliğiniz boyunca kaybettiğiniz özgüveninizi tekrar kazanırsınız ve hayatınızın kabusu olarak adlandırabileceğiniz bir vajinismusdan kurtulursunuz ve evliliğinizde mutluluğu yakalarsınız. Eskiden aklınızdan bile geçirmediğiniz bebeğin hayalini kurabilirsiniz.