Vajinusmus hastalığı nedeni ile ruh durumunuz endişeli ve huzursuzdur. Sizi mutsuz gören çevreniz zaman içinde sizden uzaklaşabilir. Şunu unutmayın ki hayatta hiçbir sorun size özel ve kalıcı değildir. vajinusmus hastalığıda sizin için size özel ve kalıcı da değildir. İlişkiye girememe nedeni ile kaygılarınız vardır. Bundan kurtulmanın yolu öncelikle içinde bulunmuş olduğunuz durumun farkına varmanız ve bu durumu kabul etmenizdir. Vajinusmus hastalığınız içinde aynı durum söz konusudur. İkinci adım ise ilişkiye girememe(vajinusmus) probleminizin çözümüne odaklanmanızdır. Vajinusmusun çözümüne yönelik düşündüğünüzde sizin için imkansız görünen çözümleride görmeye başlarsınız. Sadece çözümü bulmak yeterli değildir, vajinusmus için ilk adımı atmanız ve vajinusmus hastalığını yenmek için harekete geçmeniz gereklidir.

Vajinusmustan kurtulmak için, vajinusmusun size getirdiği kaygı, hüzün ve harcadığınız enerjinin çok önemli bir kısmını vajinusmus hastalığınızı yenmek için harcayarak, vajinusmustan kurtulabilirsiniz. Yarınınız için iyi şeyler dilemek, beklemek en güzeli. Dün bitti ve yarın ise belirsiz. O yüzden gerçekten şuandır ve lütfen anınızın değerini bilin, mutlu ve huzurlu olun.

Vajinusmus Tedavisi İstanbul - Editör Esin hanımın vajinusmusun hayatına getirdiği sıkıntıları çekerken içinde bulunduğu ruh durumunu, süreci ve vajinusmusu çözdükten sonraki tecrübelerini, sizi bilgilendirmek ve bilinçlendirmek amacıyla, sizlerle paylaşıyoruz.

Eşinin hayalini yıllarca kurmuş bir kadın olarak, kendime vajinusmusu asla konduramadım. Vajinusmusu kabullenmem 10 ay sürdü. Eşim vajinusmusla yüzleşmeme yardımcı oldu ve vajinusmus tedavisi almaya karar verdim. Vajinusmus tedavisinden sonra eşimle okadar mutluyuz ki, hiç sebepsiz birbirimize gülümseyip duruyoruz...

vajinusmus tedavisi istanbul

Vajinusmusu Nasıl Yenersiniz?

Öncelikle Durumunuzu tespit edip, vajinusmus probleminizi kabul edip, probleminizi tek başınıza çözemiyorsanız, vajinusmusla ilgili tedavi almanız gereklidir. Çünkü vajinusmusla geçen süre, sizi ve beraberliğinizi yıpratmaktadır.

Vajinusmus Tedavisi İstanbul - Avukat Tülin hanımın vajinusmusun hayatına getirdiği sıkıntıları çekerken içinde bulunduğu ruh durumunu, süreci ve vajinusmusu çözdükten sonraki tecrübelerini, sizi bilgilendirmek ve bilinçlendirmek amacıyla, sizlerle paylaşıyoruz.

Vajinusmusla ilk yüzleşmeniz balayınızda olabilir ve belli bir süre vajinusmus hastalığınızı anlamayabilir veya kabullenmeye bilirsiniz. "Neden vajinismus oldum?" sorusuna vereceğiniz yanıt "Hiç bir nedenim yok" olabilir. Vajinusmus olmak için anatomik bir nedeniniz yoksa, vajinusmus hastalığından kendi başınıza kurtulumıyorsanız, eşiniz size karşı anlayışlı ve sabırlı olmasına rağmen, sizde vajinusmus probleminizi önemsemeye bilirsiniz ama ama vajinusmusla geçireceğiniz zaman sizi yıpratacak ve mutlaka eninde sonunda karşınızı çıkacaktır, o yüzdende vajinusmus için beklemeye değmez...

vajinusmus tedavisi istanbul

Vajinusmus Tedavisi Bursa - Öğretmen Havva hanımın vajinusmusun hayatına getirdiği sıkıntıları çekerken içinde bulunduğu ruh durumunu, süreci ve vajinusmusu çözdükten sonraki tecrübelerini, sizi bilgilendirmek ve bilinçlendirmek amacıyla, sizlerle paylaşıyoruz.

Vajinusmus tedavileri alıp, vajinusmus hastalığını hala yaşıyor olabilirsiniz ve vajinusmus hastalığıyla yaşamayı kabul edebilirsiniz. Bu süreç size özgüveninizi ve belleğinizi kaybettirir. Oysa ki vajinusmus problemi çözülebilir bir problemdir. Mutlaka size uygun bir tedavi ile çözebileceğinizi unutmayın.

vajinusmus tedavisi  Bursa