Vajinismus tedavi merkezimiz istanbul'da, vajinismus tedavisine yaklaşımımız şu şekilde belirlenmektedir. Öncelikle Vajinismus kişinin arzu etmesine rağmen eşiyle veya erkek arkadaşıyla cinsel ilişkiye girememe tablosudur. Burada dikkatinizi çekmek istediğimiz konu, kişinin elinde olmadan refleks olarak eşini itmesi, kasılması ve ilişkiyi başarılı bir şekilde sonlandıramamasıdır.

Bu durumun devam etmesi ve her seferinde vajinismus probleminin getirdiği sorunlar, ilişkiyi zamanla yıpratabilmekte, cinsel isteksizlik geliştirebilmektedir ve bu süreç zaman içinde haftalardan aylara, aylardan da yıllara kadar geçip kişinin evliliğini yıpratmaktadır. İşte bu yüzden kendiniz vajinismus hastalığınızı yenemiyorsanız, vajinismusla ilgili güvenebileceğiniz tecrübeli bir vajinismus tedavi merkezinden destek almanızı önermekteyiz.

Vajinismus Tedavi Merkezimizdeki Tedavi Programı

Vajinismus tedavi merkezimizde ilk görüşme, sizin vajinismusla ilgili değerlendirmenizin yapılması içindir. Gerçekten vajinismus musunuz? eğer vajinismus hastasıysanız, vajinismus probleminizin nedeni anatomik nedenli mi? yoksa psikolojik kaynaklı mı?  veya cinsel ilişkiyle ilgili yanlış bilgilerinizde mi kaynaklı olduğunu tespit etmek gerekmektedir.
Bu neden önemli?

Vajinismus hastalığınıza nadirde olsa kalın kızlık zarı neden olabilmektedir veya vajen girişinde bartolin kisti vs. gibi nedenlerle ilişki gerçekleşmesi güçleşmektedir ve ağrılı cinsel ilişkiye neden olabilmektedir. Bu şekilde gereksiz yere vajinismus tedavileri alan hasta, özgüven, para ve zaman kaybetmiş olarak vajinismus tedavi merkezimize başvurmaktadır. 

Vajinismus Tedavisi Nasıl Yapılır?

Vajinismus tedavisinde ilk ve en önemli adım son derece kolay ve kısa süreli bir jinekolojik muayene ile kızlık zarınızda anatomik bir engelinizin olup olmadığına bakılmasıdır. Jinekolojik muayene  değerlendirilmenizde herhangi bir alet ile bakılmaz ve tuşe yapılmaz. Ayrıca başvuran hastalarımızın bir bölümü gerekli olmadığı halde kalın kızlık zarınız var denilerek, kızlık zarı operasyonu olan ancak vajinismus problemleri devam eden hastalardan oluşmaktadır. Bu nedenle değerlendirmenizin deneyimli ve tecrübeli bir jinekolog tarafından yapılması son derece önemlidir. 

Vajinismus hastalığında tedavi amaçlı kızlık zarı operasyonları gereksiz yere yapıldığı zaman, vajinismus hastalığını çeken kadınlar durumunda değişiklik olmadığından daha fazla özgüven kaybına uğramaktadırlar ve kendilerini daha fazla suçlamakta ve beraberliklerine olumsuz yansımaları olabilmektedir. Konuyu daha iyi anlatabilmek için vajinismus tedavisi için kızlık zarı operasyonları olup, vajinismus hastalığı devam eden hastalarımızın tecrübe ve yorumlarını sizi bilgilendirmek amaçlı paylaşıyoruz.

Bursa Vajinismus tedavisi: Fadime öğretmenin vajinismus ve vajinismus tedavileri ile ilgili yorumları

vajinismus istanbul öğretmen rize


  Kocaeli Vajinismus tedavisi: Ayfer öğretmenin vajinismus ve vajinismus tedavileri ile ilgili yorumları

vajinismus istanbul ayfer


Sizin vajinismus hastalığınızın nedenini oluşturan ister kızlık zarı kalın olsun, ister kızlık zar yapınız normal olsun, vajinismus tedavisinde önemli olan sizin vajinismus problemini çözmeniz konusunda doğru yönlenmeyi yapabilecek bir tedavi merkezi olmasıdır. Nadirende anatomik nedenli vajinismuslada karşılaşmaktayız ve burda önemli olan konuya yönelik operasyonun planlanıp yapılması ve operasyon sonrasında da her türlü tedavi desteği verilmelidir.

İstanbul Vajinismus tedavisi: Ayten hanımın vajinismus tedavisi ile ilgili düşünceleri

vajinismus tedavisi ankara

Vajinismus hastalığınızın nedeni anatomik değilse(nadiren bu nedenledir %5 gibi) vajinismus hastalığınızın büyük çoğunluğu sizin cinsellikle, cinsel ilişkiyle ilgili bir takım yanlış bilgilerinizden kaynaklanmaktadır. İşte vajinismus tedavi merkezimizde alacağınız vajinismus tedavi programımız bilişsel, davranışsal ve bilinçli hipnoz terapileri olarak size göre programlanmaktadır.

Bunları söyle özetleyebiliriz
Vajinismus tedavi merkezimizde bilişsel terapi: kadın doğum uzmanı tarafından size genital sisteminiz hakkında genel bilgiler ayrıntılı, basit ve anlaşılır bir şekilde anlatılır. Bu konuyla ilgili yanlış düşünceleriniz, bilgi eksiklikleriniz, yanlış doğrularınız kadın doğumcu gözüyle düzeltilir. Konuyla ilgili sağlıklı ve doğru bilgilendirme verilir. Bu bilgiler bile vajinismus konusunda sizi rahatlatır ve vajinismus hastalığınızı çözmek için doğru ilk adımınızı atmanızda kolaylık sağlar.
Vajinismus tedavi merkezimizde davranışsal terapi:Vajinismus tedavisinde bilişsel terapilerin ardından, davranışsal terapi olarak son derece kolay, basit ve ağrısız egzersiz programları size uygun olacak şekilde planlanır ve takibinde de egzersiz programları ev ödevi olarak size verilir.  Bunlar kesinlikle parmak egzersizi değildir.

Vajinismus tedavisi istanbul: Bankacı Begün hanımın vajinismus ve vajinismus tedavisi hakkındaki görüşleri

vajinismus ve tüp bebek


Bu tedaviler aşamasında kesinlikle uyku hali olmayan bilinçli hipnoz uygulanabilmektedir. Sizi ruhsal olarak daha rahatlatmak ve konsantrasyonunuzu yükseltmek amaçlı uygulanabilmektedir.
Vajinismus tedavi merkezimize hastalarımız 2-4 seans gelmektedirler, bu süreci siz belirlemektesiniz. Genelde istanbul ve istanbula yakın bölgelerden haftada 1-2 seans katılarak vajinismus tedavisi programını 1-3 haftada tamamlayabilmektedirler.

Yurtdışından veya vajinismus tedavi merkezimiz istanbula uzak yerlerden vajinismus hastalığı nedeniyle gelen kişiler 3-5 gün zaman diliminde 2-4 seansta vajinismus tedavi programını tamamlamaktadırlar.

Vajinismus tedavisi danimarka: Yönetici Sibel hanımın vajinismus ve vajinismus tedavisi hakkındaki yorumları 

Vajinismusta problem sizin cinsel ilişkiyle ve cinsel konularla ilgili yanlış doğrularınız, gereksiz kaygılarınızdır. Burada size yanlış doğrularınızın niye ve niçin yanlış olduğunu anlatabilecek doğru yönlendirme ve bilgileri verebilecek rehbere ihtiyacınız vardır. 
Vajinismus tedavisindeki en önemli unsur, sizin vajinismus hastalığınızı çözmek isteme ve arzunuzdur. Vajinismus tedavisinde sadece istemek ve arzulamak sözde olmamalı bunun içinde adım atmak gerekir. 

danimarka vajinismus tedavisi


Vajinismus tedavisi almanya: Öğretim görevlisi Selma hanımın vajinismus ve vajinismus  tedavisi ile ilgili yorumları

almanya vajinismus tedavisi


 Vajinismus tedavisi istanbul: B.H hanımın vajinismus ve vajinismus  tedavisi ile ilgili yorumları

vajinismus istanbul


 Soru: Vajinismus tedavi merkezi istanbul'da vajinismus tedavisi sırasında eş zorunluluğu var mı?

Cevap: Vajinismus tedavi merkezi istanbul'da partner yada eş zorunluluğu yoktur. Çünkü bazı eşler çeşitli nedenlerden dolayı vajinismus tedavisine gelememektedir. Kimisi daha önce almış oldukları başarısız vajinismus tedavileri neticesinde, vajinismus tedavisine inanmamaktadırlar yada işleri nedeniyle izin problemi yaşamaktadırlar yada vajinismus hakkında bilgileri bulunmamakta ve eşleri tarafından bu olayın büyütüldüğünü düşünebilmektedirler. 

 

vajinismus tedavisi rize


 Bazende eşler vajinismus tedavisi sırasında erkek doktor istemeyebilir ama burada önemli olan erkek doktordan çok, vajinismus ve vajinismus tedavileri konusunda tecrübeli bir doktorun olmasıdır. Çünkü vajinismusla geçen her dakikanız ve alacağınız başarısız vajinismus tedavileri, evliliğinizi ve beraberliğinizi yıpratmaktadır. Sizin yakınlaşmanız gereken bir dönemde sizi bir birinizden uzaklaştırabilmekte ve sizin istemeniz halinde anne&baba olmanızı engelleyebilecektir.

ankara vajinismus tedavisi


 vajinismus tedavisi izmir


 

hamile vajinismus

 Vajinismus nedeniyle insanlar evliliklerini bitirme aşamasına gelebilir. Oysa ki size uygun bir tedavi ile binbir emek vererek kurmuş olduğunuz yuvanızı yıkmak yerine vajinismusun sizi yıpratmasına müsade etmeden, vajinismus tedavinizi alıp annede olabilirsiniz.

gebe vajinismus


 

Vajinismus tedavisi sırasında bazen eşler işlerini ayarlayıp, eşlerinin yanında olamayabilirler. Bu durumda da vajinismus tedavisi almanız uzuyabilir, gecikebilir, engellenebilir. Oysa ki vajinismusla yaşamak yerine vajinismustan kurtulmak için kadınlar vajinusmus tedavi merkezine tek başına gelebilmelidir.
Vajinismus tedavisi malatya'dan Esra hanım ev hanımı vajinismus ve vajinismus tedavisi hakkında yorumları

vajinismus tedavisi ankara


Vajinismus tedavisi adana: Ev hanımı Bahar hanımın vajinismus ve vajinismus tedavisi hakkındaki yorumları 

vajinismus konya

Vajinismus probleminizi çözmek için en önemli unsur sizin kendinize olan güveniniz ve isteğinizdir. Diğerleride vajinismus hastalığınızın çözmenizde yardımcı faktörlerdir. Erkek eşlerde bilmelidir ki, eşlerine vajinismus konusunda destek olanlar, vajinismus tedavisinde artı bir yaklaşımdır.  Vajinismus probleminiz çözüldükten sonra, istemeniz halinde aileye yeni bireylerin katılması sizide mutlu edecekelrdir. İşte bu yüzden vajinismus tedavisinde eşinizin yanında yer alarak ona katkı sağlarsınız.  Eşinizin yanında olmasanız bile en azından ona destek olucu davranışlarda bulunmanızda önemlidir. 

Vajinismus tedavi merkezinde ücretler nedir?

Vajinismus tedavi merkezimizde ilk görüşme vajinismus konusuyla ilgili bilgilendirme ve yapılacak kolay ağrısız ve basit bir jinekolojik muayenedir. Burada vajinismus olup olmadığınız anatomik bir nedeninizin olup olmadığı ile ilgili bilgileri elde edersiniz. Bu görüşme ve muayene sonrası hastalarımızdan muayene ücreti alınmaktadır. Vajinismus tedavisi alacak hastalarımıza muayene sonrasında bir tedavi programı hazırlanır, bu tedavi programının ücreti alacağı tedavi şekli ve programına göre değişir ve bir defaya mahsus paket ücret olarak belirlenir. Vajinismus tedavi süresinin uzaması veya kısalması fiyatı değiştirmektedir.

Vajinismus Tedavi Merkezi İstanbul Hastamız Bankacı Filiz hanımın Vajinismus ve Vajinismus Tedavisi ile ilgili yorumları


 vajinismus antalya

vajinismus tedavisi antalya


Vajinismus Tedavi Merkezi İstanbul Hastamız Rahime hanımın Vajinismus ve Vajinismus Tedavisi ile ilgili yorumları

vajinismus tedavisi ve gebe kalma

vajinismus bebekleri


Vajinismus tedavisi İstanbul: Öğretmen Melike hanımın vajinismus ve vajinismus tedavisi hakkındaki yorumları

vajinismus tedavi merkezi istanbul öğretmen

Vajinismus hastalığını yaşayan kadınlarında eşlerinin nasıl bir ruh durumu içinde olduklarını anlamaları açısından eşi vajinismus olan bir erkeğin gözüyle vajinismus ve vajinismusun getirdiği problemlere nasıl baktığını anlayabilmeniz açısından sizlerle paylaşıyoruz.
Vajinismus tedavisi istanbul: hastamız Melike hanımın eşinin vajinismus tedavisi ile ilgili yorumları

vajinismus tedavisi istanbul Eş Mektubu